K O D U

Tänases kiirelt muutuvas maailmas leidub veel midagi, mis on kestnud ajast-aega ning mis püsib aegumatult veel sajandeid. Klient, kes on harjunud igat kaupa ostes arvestama garantiiajaga, peab kivist toote puhul leppima, et garantiiaega lihtsalt ei ole. Kivi garantiiaeg on ajatu - ma võin öelda, et see on sada või kakssada või tuhat aastat - kindel on aga see, et kui ise lõhkuma ei hakka, püsib kivist toode veel terve igaviku.
Sellel kodulehel on sul võimalus tutvuda loodusliku kivi ja minu käsitööga ning näha tulemust, kuivõrd teisiti ja isemoodi on kah võimalik!

Pakun sulle võimalust sisustada oma kodu omanäoliselt ning võtta kasutusele kivist Tasapinnad: aknalauad, köögi tööpinnad, (aia)lauad, trepiastmed, põrandad jne. Niisamuti võid oma koju, sauna või suvilasse tellida kivist Kaminad: kamina alused, kamina ääred jms.

Vahel tuleb pähe, et tahaks midagi erilist; midagi teistmoodi. Heida pilk minu töödele galeriis skulptuur, kus on näha graniidist auhinnad, meened, kingitused, maja- ja talusildid, jm varia. Ka sinul on võimalus osta või tellida oma koju või kingituseks sõbrale miskit ajatut graniidist.

Traditsiooniliselt on kiviraiduri tööks olnud hauakivid: tähtede raiumine, klompimine, kaunistused. Kusjuures kõik hauakivid teen käsitsi kasutamata liivapritsi vms kaasaaegseid töövahendeid.

Kui sul on idee või mõte või soov - võta ühendust - kivist saab kõike ajatuks raiuda!
Kontakt